Чому меблі на замовлення коштує дорожче ніж в магазинах?

При покупці меблів завжди виникає вибір – придбати готове магазинне виріб або вдатися до можливості створення меблів в індивідуальному порядку. Кожен з варіантів має свої за і проти, проте більшість схиляються до придбання меблів на замовлення. Причини такого рішення в винятковому зручності процесу і більш високій якості результата.

Однако є і зворотна сторона медалі. Багато хто нарікає, що виготовлення виробів під замовлення коштує на порядок дорожче. У більшості випадків це правда. Хоча справедливості заради варто відзначити, що замовник самостійно обирає кожну деталь свого проекту, так що контроль вартості тут – зовсім прозора і цілком ісчісліми величина. В даному огляді наведено короткий аналіз причин, чому меблі на замовлення коштує дорожче, ніж в магазіне.

Робота дізайнера

Індівідуальний підхід при виготовленні меблів коштує грошей. Під час створення серійних виробів виробництво обчислюється партіями. В результаті робота дизайнера укладається лише в короткий аналіз відповідності стандарту. І зарплата інженера також розтікається по всій партії. Тобто, немає індивідуального акценту ні в оплаті, ні відповідно в підході до делу.

Прі роботі з меблями на замовлення фахівець вже грунтовно вкладає свої знання і значно більший час на створення кожного виробу в рамках проекту. Отже, його робота автоматично потрапляє в собівартості не великої партії, а конкретного замовлення. А кошторис проекту цілком і повністю лягає на плечі заказчіка.

Проізводственний персонал

Следует розуміти, що при виготовленні стандартних одиниць меблів точковий працю працівників виробництва мінімізується. Присадка проводиться за заданими програмами для серій. Збірка також йде значно простіше і швидше при роботі зі стандартизованими конструкціями. Це ж стосується порізки, кромкування і фрезерування, нехай і в меншій степені.

Другое справу створення меблів на замовлення. Тут знову констатуємо індивідуальність підходу, але тепер уже в питаннях виробництва. Кожен етап – порізка, крайкування, фрезіровка, присадка і збірка – вимагає ретельності, акуратності і високої майстерності. Це також підвищує собівартість кожного замовного ізделія.

Якісна фурнітура та матеріали

Здесь момент двоякий. З одного боку, серійне виробництво меблів має на увазі використання середньої якості матеріалів і ще більш низької якості фурнітури. При цьому вартість покупець перевірити не може і платить іноді чималі гроші за низьку якість. Так за рахунок матеріалу і фурнітури виробничники намагаються здешевити собівартість партіі.

Мебель на замовлення означає вибір матеріалу для всіх виробів за індивідуальною програмою. Тут немає обмежень. Людина має право підбирати найякісніший матеріал – натуральне дерево, скло, метал – і фурнітуру від кращих виробників. Природно, це не може не відобразитися на підсумковій вартості заказа.,

С іншого боку, замовнику надано повний контроль над кожним виробом. Він платить за те, що сам вибирає. Тому при оснащенні проекту бюджетним матеріалом при якісній фурнітурі, наприклад, можна вийти на цілком нормальний бюджет.

Інші витрати для меблів на замовленя

Не варто забувати, що при індивідуальному підході до створення меблів складно обійтися без додаткових витрат. Це ті ж транспортні витрати. Адже як на ділі. Для серійного виробництва підприємство саме закуповує партію найбільш ходових матеріалів. А при створенні виробів на замовлення доводиться завозити потрібні компоненти точково. А це бензин, амортизація, з / п водіїв і логістів.